Infoks õppuritele

Alates 02.09.2019 on Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis kasutusel enda e-õppe platvorm Moodle. Moodle'sse saab sisse logida kas kasutajanime ja parooli või ID-kaardiga. Smart-ID ja Mobiil-ID vahendusel sisse logida ei ole võimalik.

Tähelepanu seoses Moodle kursustele registreerimistega.  Semestri alguses on töökoormus tavapärasest kõrgem ning õppejõud lisavad õppureid hiljemalt eelmisel õhtul kursusele. 

Oma Moodle konto sätteid sh ka eri tegevuste teavitisi saate muuta minnes ülesse paremale oma nime juures olevale noolele ja valides EELISTUSED ->TEATISTE EELISTUSED või ->FOORUMI SÄTTED (otselink https://moodle.ttk.ee/user/preferences.php).  NB! Need sätted mõjutavad kogu Moodlet ehk kõiki kursuseid ning sätteid ei saa kursuse põhiselt seadistada. Foorumit kasutatakse nii ühistöödeks kui ka tähtsateks teadeteks. Kui õppejõud on palunud teil esitada töö foorumisse, siis on seda kindalal eesmärgil. Nimelt lugeda teiste töid ja õppida nendest, mistõttu nende teavitused on oluline teile. Kui olete Moodle teadete saatmise e-mailile välja lülitanud, võtate vastustuse igapäevaselt jälgida TEATISI Moodlest (oma nime kõrval kellukese ikoon). 

Moodle ununenud parooli korral saate te kõik ise ööpäevaringselt tellida uue parooli sätestuse avalehelt lingilt nimega PAROOL UNUNENUD?  Veenduge enne, et teil on www.office.com tudengi e-mailil suunamine aadressil  https://outlook.office.com/mail/options/mail/forwarding tehtud. Parooli taassätestamisel piisab, kui sisestate oma tudengi e-maili aadressi lõpuga @student.ttk.ee. 

Seoses Zoomi tundidega palume kõikidel õppuritel laadida alla Zoom tarkavara kodulehelt www.zoom.com/download->Zoom Client for Meetings ning luua konto nimega eesnimi ja perekonnanimi. Palun uuendage regulaarselt Zoom tarkvara rakendust. 

Uue kõrgkooli viitehaldustarkvara EndNote tarkvara juhiseid ja arvutisse paigaldamiseks vajalikud failid leiate SIIT. Link on avatav üksnes siis, kui olete www.office.com lehele @student.ttk.ee või @ttk.ee kontoga sisse logitud.

Tähelepanu! Kursuste avamise aja, sisu avalikustamise, eksamitele sisu ja kõik eksamitele lubamise ning tingimuste üle otsustab ja vastutab aine vastutav õppejõud. Eksamid avanevad Teie antud juhiste järgi kindlatel kellaaegadel. Kõik eksamitega seotud tehnilised takistused arutatakse enne lahendust läbi vastutava õppejõuga. Seega palun osalege ja kuulake hoolsalt eksamite eelnevatel konsultatsioonides Teile antud juhiseid ning lugege hoolikalt infot. 

Tehnilistes küsimustes aitab haridustehnoloog@ttk.ee, täpsemad detailid leiate siit


    Kursuste kategooriad